...:::Club Penguin:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::Club Penguin:::...

...:::Club Penguin:::....

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

internet dünyasıııı....

4 posters
YazarMesaj
Buket

internet dünyasıııı.... Empty
MesajKonu: internet dünyasıııı....   internet dünyasıııı.... EmptySalı Nis. 24, 2007 11:53 pm

arkadaşlar bilmeyenler için çok guzel bi oyunsiteleri vercem:www.komikler.com www.oyunlar1.com www.oyunstar.com www.kraloyun.com www.oyunweb.com haydi iyi eylenceler arkadaslarrr.. Razz Very Happy flower
Fiona

Fiona

MesajKonu: Geri: internet dünyasıııı....   internet dünyasıııı.... EmptyÇarş. Nis. 25, 2007 12:25 pm

bende size bi kaç msn botu veriim türkçe haberci@roboturka.com spleak@hotmail.com bu robot hiç bişiyi unutmaz yabancı yani ingilizce konuşur 21 yaşındayım felan diyin sanırım yoksa sizi engelliomuş encarta@botmetro.net encarta nın basına de. fln eklerseniz degişik dillerde robotlar çıkabilio vb. bir sürü bot var

şimdi oyun siteler;

www.polibo.com
www.oyun99.com
www.miniclip.com
www.oyunparki.com
(paylaşım için saol buket oyun webi bilmiodum)
Buket

MesajKonu: Geri: internet dünyasıııı....   internet dünyasıııı.... EmptyPerş. Nis. 26, 2007 5:52 am

paylasım icin saol
Fiona

Fiona

MesajKonu: Geri: internet dünyasıııı....   internet dünyasıııı.... EmptyPerş. Nis. 26, 2007 12:58 pm

onemli diil Razz Razz
Buket

MesajKonu: Geri: internet dünyasıııı....   internet dünyasıııı.... EmptySalı Mayıs 01, 2007 11:06 am

sizlere bi oyun sitesi daha vermek istiyorum www.minikperi.com burda cok guzel oyunlar varr.. bide www.popcap.com scobydoo.com haydi iyi oyunlarrr Like a Star @ heaven Very Happy Very Happy Very Happy
cowboy_gs_1905

MesajKonu: Geri: internet dünyasıııı....   internet dünyasıııı.... EmptyC.tesi Haz. 16, 2007 8:53 am

vizyondaki veya henüz vizyona girmemiş filmleri izlemek için www.seversen.com a girin bu sitede ben mesela spiderman 3 ü seyrettim eğlenceli
Admin

MesajKonu: Geri: internet dünyasıııı....   internet dünyasıııı.... EmptyCuma Ağus. 03, 2007 5:04 am

aaaaaaaaaaaaaaaa

internet dünyasıııı....
1 sayfadaki 1 sayfası